Background Image

O nas

O nas

Karczma Piaskowa – jesteśmy z Wami od 40 lat!

Karczma Piaskowa istnieje od 1979 r. W tym roku będziemy obchodzić Jubileusz 40-lecia, a tyle lat tradycji zobowiązuje. Wciąż się zmieniamy. Oferujemy swoje usługi już kilku pokoleniom i nie ustajemy w przystosowaniu naszych propozycji do wciąż rosnącego zapotrzebowania rynku konsumenckiego i wymagań Klientów. 

Stawiamy na to, co pewne i sprawdzone. Specjalnością naszego lokalu jest polska kuchnia tradycyjna, co nie oznacza, że nie wprowadzamy do menu nowych smaków i kompozycji również dla zwolenników o bardziej wysublimowanych gustach.

Jesteśmy przygotowani do organizowania zarówno dużych imprez typu wesele, chrzciny, przyjęcia komunijne itp.(ugościmy jednocześnie 150 osób), jak i kameralnych spotkań w niewielkim gronie. Można też przyjechać do nas po prostu na niedzielny lub codzienny obiad i pyszny deser.

Dlaczego warto nas odwiedzić? 
Naszą dewizą jest zdanie człowieka sukcesu, autora wielu książek Nelsona Boswella: "To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają."
Tak też podchodzimy do obsługi naszych Klientów: serwujemy tylko świeże produkty pierwszego gatunku, zachowując przy tym umiarkowaną cenę i gwarantujemy, że nikt nie wyjdzie od nas głodny. 
Nasz doświadczony zespół kucharzy i kelnerów sprawia, że nasi goście czują się dobrze obsłużeni, zaopiekowani, zadowoleni i co najważniejsze nasyceni!

Zapraszamy serdecznie do naszego lokalu po metamorfozie. Zmieniliśmy to, co było już nieco démodé w wystroju, ale nie zmienialiśmy tego, co było, jest i będzie dobre: domowej i przyjaznej atmosfery, dobrego smaku i gościnności. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

Przejdź do góry strony